Matematyka - również przypadki beznadziejne. Korepetycje Katowice
Matematyka - również przypadki beznadziejne. Korepetycje Katowice.
To ogłoszenie doskonale opisuje to, czym zajmujemy się każdego dnia.
Pomagamy zrozumieć matematykę tym, którzy dawno stracili nadzieję, że jest to możliwe.
Dyslektycy, dyskalkulicy i humaniści... dziękujemy Wam!

Matematyka- królowa nauk, czy źródło niepotrzebnego stresu?

Matematyka w szkole to dość trudny, a jednocześnie żmudny przedmiot. Tysiące obliczeń dokonywanych w pamięci, dziesiątki wzorów do zrozumienia, często niestety do zapamiętania- to problemy, z którymi zmierzyć musi się każdy uczeń. Niestety, zazwyczaj rodzi to frustrację i problemy w nauce, co skutkuje pojawieniem się słabszych ocen i dalszym zniechęceniem do przedmiotu.
W konsekwencji może nawet doprowadzać do pogorszenia samooceny i utraty pewności siebie. Jak więc poradzić sobie z trudnościami w nauce matematyki u dziecka?

Skuteczne rozwiązanie?

Proponujemy profesjonalną pomoc w nauce matematyki na każdym poziomie nauczania. Dla dzieci organizujemy zajęcia w ramach Matematycznego Uniwersytetu Dziecięcego, dla starszych uczniów proponujemy korepetycje w biurze. Klasyczne rozumienie korepetycji to zajęcia odbywające się 1 na 1. My uczymy po 4 - 6 osób na raz. Dodatkowo każdy jest z innej bajki edukacyjnej. Czy to działa? Przyjdź i sprawdź!

Rekord Guinnessa pobity?

W roku szkolnym 2016/2017 aż 36 naszych uczniów zostało wyróżnionych w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur”. Najlepszy wynik na świecie? Zapraszamy do artykułu prasowego.
Tu uczyliśmy...
© 2014 - 2018 matema.edu.pl Created by - Elementy grafiki: Piotr Nowakowski
YouTube